Oferta pracy

02.10.2019

Nadwiślański Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Dzierzgoniu poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. INFORMACJI I PROMOCJI

Szczególowe wymagania dotyczące stanowiska:

1. Wykształcenie
- wykształcenie średnie/wyższe
2. Doświadczenie zawodowe
- roczne doświadczenie na stanowisku związanym z promocją, w tym obsługi mediów społecznościowych oraz strony internetowej, tworzenia tekstów i obróbki zdjęć.
3. Wiedza i kompetencje
- umiejętność obsługi programów graficznych oraz aplikacji canva,
- umiejętność czytelnego tworzenia tekstu (umiejętności dziennikarskie),
- umiejętność łączenia danych z różnych źródeł,
- komunikatywność, nastawienie na rozwój, proaktywność.

Wymiar czasu pracy:
½ etatu, możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków :

• realizacja działań promocyjnych i informacyjnych działań PES/PS działających w regionie, zwłaszcza PS i PES powstałych w wyniku wsparcia OWES (wysyłanie informacji promocyjnych, publikacja na stronie OWES najważniejszych działań PES/PS)
• prowadzenie działań promocyjnych i informacyjnych dotyczących produktów i usług PES/PS,
• tworzenie materiałów informacyjnych i dystrybucja nt. oferty PES i promocja ekonomii społecznej w regionie.
• stworzenie i realizacja planu promocji i informacji działań OWES dla PES/PS,
• tworzenie materiałów informacyjnych i dystrybucja oferty OWES dla PES/PS poprzez m.in. prowadzenie strony internetowej OWES, publikację informacji w mediach oraz poprzez inne zwyczajowo przyjęte kanały informacji,
• dbanie o wiarygodność, aktualność, przejrzystość i adekwatność przekazywanych przez OWES treści dla PES/PS,
• współpraca z personelem OWES w celu organizacji wydarzeń promocyjnych,
• inne zadania zlecone przez koordynatora merytorycznego NOWES

Termin i miejsce składania oferty:

CV, list motywacyjny, scan (kopia) dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz oświadczenie o udostępnianiu danych na potrzeby rekrutacji (zgodnie z obowiązującymi przepisami) osobiście lub listownie do 12 października 2019 r. do godziny 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Perspektywa Kończewice 51, 82-213 Miłoradz bądź drogą mailową na adres: perspektywa.pomorskie@gmail.com

Kontakt:

Nadwiślański Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
Patrycja Bloch-Majewska
email: biuro@nowes.pl
tel: (55) 276 25 70

Stowarzyszenie na rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju PERSPEKTYWA
email: perspektywa.pomorskie@gmail.com
tel: 506 500 253